Współpraca - REDRAYENERGY

Dlaczego REDRAYENERGY?

Doświadczenie

Ekologiczna Wizja Oszczędności

Indywidualne Podejście do Klienta

WSPÓŁPRACA

 

NA POCZĄTKU BYLIŚMY GARSTKĄ OSÓB, KAŻDY Z NAS PRACOWAŁ W INNEJ FIRMIE. PO WSPÓLNYCH SPOTKANIACH I ROZMOWACH STWIERDZILIŚMY ŻE OD TEGO ROKU 2023 ZACZNIEMY NIEZALEŻNIE WYKONYWAĆ NASZE USŁUGI POD SZYLDEM NASZEJ FIRMY "REDRAYENERGY" W SAMEJ BRANŻY ENERGETYCZNEJ JESTEŚMY JUŻ 10 LAT A W BRANŻY OZE MIJA NAM 4 ROK OWOCNYCH DZIAŁAŃ. POSIADMY PROFESJONALNĄ EKIPĘ MONTERSKĄ, DEKARSKĄ JAK I ANALITYCZNĄ. MAMY POD SOBĄ RZETELNYCH I ODPOWIEDZIALNYCH OPIEKUNÓW, KTÓRZY DLA NASZYCH KLIENTÓW SĄ DO DYSPOZYCJI NA CO DZIEŃ I OFERUJĄ SZEREG WSPANIAŁYCH USŁUG. ZALEŻY NAM NA TYM ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ CO PAŃSTWA MOTYWUJE DO TEGO ABY WAS ZADOWOLIĆ PRZY KORZYSTANIU Z NASZYCH OFERT JAK I OCZYWIŚCIE NA DOSTARCZENIU WAM PRZEZ NAS BOGATEJ WIEDZY ORAZ JAKOŚCI PRODUKTÓW JAKIE MAMY W ZANADRZU. 


MY SIĘ NIE STARAMY... 


MY PO PROSTU ROBIMY TAK ABY KLIENT BYŁ ZADWOLONY Z WYBRANIA WŁAŚNIE NAS !

 

WSPÓŁPRACUJEMY NA CO DZIEŃ Z POLSKIMI FIRMAMI JAK I ZAGRANICZYNYMI. UDOSTĘPNIAMY MASĘ POMYSŁÓW JAK I MODELI BIZNESOWYCH DLA POJEDYŃCZYCH KLIENTÓW I OGORMNYCH PRZEDSIĘBIORSTW BĄDŹ ROLNIKÓW POSIADAJĄCYCH GOSPODARSTWA.


PODSUMOWUJĄC, ZADZWOŃ DO NAS UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ NAKREŚL CO CIĘ INTERESUJĘ Z NASZYCH USŁUG I NA CZYM CI NAJBARDZIEJ ZALEŻY A MY JUŻ ZADBAMY O TO ABY W JAK NAJSZYBSZYM CZASIE PRZYJECHAŁ DO CIEBIE NASZ OPIEKUN I ZREALIZOWAŁ TWOJE OCZEKIWANIA.

 

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU W SPRAWIE WYCEN

PONIEDZIAŁEK - SOBOTA 8:00 - 20:00

PROSIMY O TELEFONICZNE REJESTROWANIE WIZYT

FIRMY Z KTÓRYMI NA CO DZIEŃ WSPÓŁPRACUJEMY 

 

Pompy Ciepła Gdańsk - Fotowoltaika Gdańsk

 

"Sprawdź jak kupić moc i wytwarzać własna energię. Dowiedz się jak zarabiać na energetyce, a także zostać wirtualnym prosumentem"
 

"Dofinansowania na termomodernizację domu z programu Czyste Powietrze"

 

REDRAYENERGY ul. Aleja Grunwaldzka, 347 80 - 309 Gdańsk  +48 660 348 992 redrayenergy@gmail.com  PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8:00 - 16:00​​​​